6 kv m namelis ant ratų

Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų kurtą ir turbūt vieną iš mažiausių pasaulyje namelį ant ratų (6 kv m) skirtą dviems asmenims.

Mažas namelis ant ratų – tai maža asmeninė tvirtovė, galinti atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo metų laiku. Gamtos glėbyje pajusite, ką iš tikrųjų reiškia gyventi darnoje su gamta, su savimi.

Kūrėme ieškodami optimalių sprendimų kaip išnaudoti itin mažą erdvę, kad ji būtų funkcionali. Namelyje ant ratų yra viskas, ko labiausiai reikia: dvigulė lova, lentyna-stalas su veidrodžiu, spinta prie durų su virš jos esančiais kabliukais ir virtuvė. Taip pat yra 220v elektros jungtis ir nepriklausoma vandens sistema (2 bakai po 20 l ir siurblys su 12 v akumuliatoriumi).

Lova gali būti naudojama kaip viengulė arba dvigulė. Po ja telpa 2 dėžės pasidėti daiktams. Lentyną-stalą galima išskleisti ir patogiai sėdėti ant neišskleistos lovos. Virtuvėlėje yra spintelės, nedidelis šaldytuvas ir kriauklė.

Namelyje galima gyventi visais metų laikais (šaltuoju sezonu šildant patalpą), nes sienos apšiltintos 5 cm, o grindys – 10 cm vata, yra ventiliacija.

Plačiau: https://www.soulwood.lt/projects-item/mobilus-namas-6-m²/

LT