Pristatymas ir grąžinimas

Šioje skiltyje pateikiamos supaprastintos prekių užsakymo, pristatymo bei nuolaidų sąlygos*.
*Produktai pristatomi tik Lietuvos respublikos teritorijoje. Dėl užsakymų į kitas šalis ar didesnių kiekių kreiptis paštu:  info@soulwood.lt

KAIP UŽSISAKYTI PRODUKTĄ SOULWOOD.LT SVETAINĖJE

  • Paspauskite meniu skiltį PARDUOTUVĖ.
  • Pasirinkite skiltį, kuri jus domina: MOBILIOS PIRTYS, MOBILŪS NAMAI, INTERJERO DETALĖS, TEKSTILĖ, INTERJERO DETALĖS, VONIOS, PIRTIES PRIEDAI, KUPONAI.
  • Norėdami sužinoti daugiau apie prekę, paspauskite mygtuką PASIRINKTI. Ten rasite platesnę informaciją apie prekę, gamybos bei siuntimo sąlygas. APRAŠYMAS skiltyje rasite visą informaciją apie prekę ir jos gamybos, pristatymo sąlygas bei kainas (skirtingų prekių skiriasi).
  • Norėdami įdėti patikusias prekes į krepšelį, spauskite prie prekės aprašymo esantį mygtuką PRIDĖTI Į KREPŠELĮ.
  • PREKIŲ KREPŠELIS rasite viršuje, dešinėje ekrano pusėje. Ten galite peržiūrėti savo pasirinkimą, redaguoti produktų skaičių arba pašalinti iš pirkinių sąrašo. UŽSAKYMO DETALĖS skiltyje galite nurodyti papildomą informaciją. Kai apsispręsite, ką norite užsisakyti, atsidarykite krepšelį ir paspauskite PEREITI PRIE ATSISKAITYMO. Sistema Jums atvers registracijos langą.

REGISTRACIJA

Norint pirkti www.soulwood.lt parduotuvėje registracija nėra būtina. Jūsų pristatymo adresą ir kontaktinį telefono numerį  naudosime tik pristatymo tikslais ir neperduosime jokioms trečiosioms šalims.

APMOKĖJIMAS
Paspaudus APMOKĖTI būsite automatiškai nukreiptas į Paysera apmokėjimo sistemą, kurioje galėsite pasirinkti savo banką ir apmokėti sąskaitą.

PRISTATYMO KAINOS IR NUOLAIDOS

Prekės ir skilties TEKSTILĖ, VONIOS, PIRTIES PRIEDAI, KUPONAI gali būti užsakomos paštu. Perkant pasirinkite pristatymą per kurjerį arba paštomatą.

Skilčių MOBILIOS PIRTYS, MOBILŪS NAMAI ir INTERJERO DETALĖS nėra siunčiamos paštomatu ir/ar per kurjerį. Pristatymo sąlygos yra derinami individualiai po užsakymo. Pristatymo kaina apskaičiuojame po užsakymo individualiai ir išrašoma papildoma sąskaita.

SVARBU. Prekių pristatymo sąlygos skiriasi. Prie kiekvienos iš prekių dalyje APRAŠYMAS yra nurodyta pristatymo salygomis ir kainomis. Kai kuriais atvejais pristatymo kaina yra papildoma ir apmokestinama individualiai po užsakymo.

Taikomos nuolaidos skelbiamos internetinėje svetainėje ir socialiniuose tinkluose. Dėl detalių kreipkitės el. paštu: info@soulwood.lt

PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Remiamasi LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NUTARIMU DĖL MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO (2014 m. liepos 22 d. Nr. 738, Vilnius). II SKYRIUS. PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS. Prieiga per internetą: spausti čia

LT