MOBILUS NAMAS

Mobilus namas 6 m²

Mažas namelis ant ratų – tai maža asmeninė tvirtovė, galinti atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo metų laiku. Gamtos glėbyje pajusite, ką iš tikrųjų reiškia gyventi darnoje su gamta, su savimi.

Namas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų: vidus ir Išorinės sienos apkaltos dailylentėmis, stogo danga – bituminės čerpelės. Viduje – ąžuolo parketlentės. Namo sienos apšiltintos 5 cm, o grindys – 10 cm vata, todėl galima gyventi visais metų laikais (šaltuoju sezonu šildant patalpą), yra ventiliacija.

Namelyje ant ratų yra viskas, ko labiausiai reikia: dvigulė lova, lentyna-stalas su veidrodžiu, spinta prie durų su virš jos esančiais kabliukais ir virtuvė. Taip pat yra 220v elektros jungtis ir nepriklausoma vandens sistema (2 bakai po 20 l ir siurblys su 12v akumuliatoriumi).

Lova gali būti naudojama kaip viengulė arba dvigulė. Po ja telpa 2 dėžės pasidėti daiktams. Lentyną-stalą galima išskleisti ir patogiai sėdėti ant neišskleistos lovos. Virtuvėlėje yra spintelės, nedidelis šaldytuvas ir kriauklė.

Namelis skirtas dviems asmenims.

Namelį galima ir nuomoti. Virtuvėje yra šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, indai (puodas, lėkštės, dubenys, puodeliai, įrankiai, pjaustymo lentelė). Lova su 2 pagalvėmis ir antklodėmis (be užvalkalų). Šaltuoju sezonu yra elektrinė šildymo krosnelė.

Kviečiame pažvelgti į namelio vidų:

 

DYDIS

6 m², 2-iems asmenims

NAMĄ SUDARO

namas ir nedidelė terasa

SPALVA

tamsiai pilka

KAINA

Namelis: 9 900 EUR (su PVM),
priekaba: 1 800 EUR ( su PVM),
Iš viso: 11 700 EUR (su PVM).

Susisiekite

Susisiekite

LT