MOBILUS NAMAS

Išmanus mobilus namas SWALLOW

Mobilus namas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Karkasas iš kalibruotos ir sausos medienos C24, namas yra apšiltintas vata, aliumininiai langai. Name įrengtas išmanus apšvietimas.

Namą sudaro: gyvenamoji zona su dvigule sofa-lova, atlenkiamu stalu, dizainerio Michael Mccready specialiai kurtos sulankstomos kėdės bei spinta, kurios apačioje patalpintas vandens boileris, o viršuje – lentynos asmeniniams daiktams. Prie įėjimo yra lentyna batams su atlenkiamais kabliukais rūbams/daiktams.

Baldai visame name ir virtuvėje yra pagaminti iš natūralios medienos lukštu dengtos plokštės.

Virtuvė įrengta itin kokybiškai. Joje yra lentynos, stalčiai, įmontuotas šaldytuvas, kaitlentė, mikrobanginė su griliaus funkcija, akmens kriauklė, stalviršis – Compact.

Šalia virtuvės yra WC su dušu ir kriaukle.

Antrasolėje įrengta miegamojo erdvė, į kurią patenkama individualiai šiam namui pagamintos kopėčios. Joje yra patogus dvigulis čiužinys, lentynos, stoglangis.

Mobilus namas turi 140 l vandens ir nuotekų baką, tad tam tikrą laiką gali būti neprijungtas prie infrastruktūros.

SWALLOW išmanaus namo projekte yra įdiegta JUNG KNX sistema, kuria galima nuotoliniu būdu valdyti šildymą, apšvietimą. Gali būti įdiegiama ir daugiau funkcijų, pvz.: kondicionavimą, langų atidarymą ir t.t. Plačiau skaityti straipsnyje

Išmanių sprendimų video pristatymas 

Namelio video pristatymas 

YPATINGAS KAINOS PASIŪLYMAS. Šiuo metu pilnai įrengtam namui su įdiegta JUNG KNX sistema taikoma ypatinga nuolaida – 40 000 EUR (su PVM).
Įprasta kaina: 55 000 EUR (su PVM)

DYDIS

6,7 x 2,53 m, aukštis - 4 m (su priekaba)

SUDARO

svetainė, virtuvė, WC su dušu, miegamasis antrasolėje, terasa

SPALVA

tamsiai pilka

PRIEKABA

Vlemmix Tiny-House Chassis TH660 662x244cm
Maksimalus krovinio svoris su priekaba 3500 kg.

KAINA su nuolaida

DABAR: 40 000 EUR (su PVM
Įprasta kaina: 55 000 EUR (su PVM)

Susisiekite

Susisiekite

LT