RENTAL

Rental of mobile saunas and houses on wheels

SAUNA ON WHEELS

Our mobile sauna is a small house where it is nice and cosy to spend some time, enjoy company, warm up and keep the memories of a special evening.

6 m2 pirtis ant ratų yra skirta 6-iems asmenims, turi nedidelę terasą. Pirtyje rasite vandeniui skirtą medinį kubiliuką su vandeniu ir samčiu. Mobili pirtis yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pirties sienos ir stogas yra apšiltinti, todėl vos per 45 minutes ji įšyla iki 90°C ir ilgai išlaiko šilumą. Krosnis „Harvia M3“, 16,5 kw yra kūrenama malkomis. Malkas reikia turėti savo.

HOUSE ON WHEELS

A tiny house on wheels is a small personal castle that can be found anywhere in the world, at any time of the year. In the embrace of nature, you will feel what it really means to live in harmony with nature, with yourself.

Mobile 6 m2 namelį sudaro: namas ir nedidelė terasa. Galime nuomoti visais metų laikais.

Namelyje ant ratų yra dvigulė lova, lentyna-stalas su veidrodžiu, spinta prie durų su virš jos esančiais kabliukais ir virtuvė.

Lova gali būti naudojama kaip viengulė arba dvigulė. Po ja yra dėžė su patalyne (2 pagalvės ir antklodės be užvalkalų), papildomai telpa dėžė/lagaminas. Lentyną-stalą galima išskleisti ir patogiai prie jo sėdėti ant neišskleistos lovos. Virtuvėlėje yra šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, indai (puodas, keptuvė, elektrinis virdulys, lėkštės, dubenys, puodeliai, įrankiai, pjaustymo lentelė ir kt.).

Taip pat yra 220v elektros jungtis ir nepriklausoma vandens sistema (2 bakai po 20 l ir siurblys su 12v akumuliatoriumi). Šaltuoju sezonu nuomojame su elektrine šildymo krosnele.

NUOMOS KAINA: 50 EUR/para + 0,5 EUR/km atvežimas į vietą (jei reikia). Minimali nuomos trukmė – 3 dienos.  Dėl ilgesnės nuomos sąlygų derinama individualiai. Kaina švenčių dienomis gali skirtis nuo įprastos. Nuomuojame ir atvežame 40 km aplink Vilnių.

All rented saunas are made by SoulWood LT and can be purchased.

PROJECTS
CONTACT US
CONTACT US

EN