NUOMA

Mobilių pirčių ir namų ant ratų nuoma

PIRTIS ANT RATŲ

Mūsų mobili pirtis – nedidelis namelis, kuriame jauku leisti laiką, džiaugtis kompanija, sušilti ir saugoti ypatingo vakaro prisiminimus.

6 m2 pirtis ant ratų yra skirta 6-iems asmenims, turi nedidelę terasą. Pirtyje rasite vandeniui skirtą medinį kubiliuką su vandeniu ir samčiu. Mobili pirtis yra pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų. Pirties sienos ir stogas yra apšiltinti, todėl vos per 45 minutes ji įšyla iki 90°C ir ilgai išlaiko šilumą. Krosnis „Harvia M3“, 16,5 kw yra kūrenama malkomis. Malkas reikia turėti savo.

NAMELIS ANT RATŲ

Mažas namelis ant ratų – tai maža asmeninė tvirtovė, galinti atsidurti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo metų laiku. Gamtos glėbyje pajusite, ką iš tikrųjų reiškia gyventi darnoje su gamta, su savimi.

Mobilų 6 m2 namelį sudaro: namas ir nedidelė terasa. Galime nuomoti visais metų laikais.

Namelyje ant ratų yra dvigulė lova, lentyna-stalas su veidrodžiu, spinta prie durų su virš jos esančiais kabliukais ir virtuvė.

Lova gali būti naudojama kaip viengulė arba dvigulė. Po ja yra dėžė su patalyne (2 pagalvės ir antklodės be užvalkalų), papildomai telpa dėžė/lagaminas. Lentyną-stalą galima išskleisti ir patogiai prie jo sėdėti ant neišskleistos lovos. Virtuvėlėje yra šaldytuvas, elektrinė kaitlentė, indai (puodas, keptuvė, elektrinis virdulys, lėkštės, dubenys, puodeliai, įrankiai, pjaustymo lentelė ir kt.).

Taip pat yra 220v elektros jungtis ir nepriklausoma vandens sistema (2 bakai po 20 l ir siurblys su 12v akumuliatoriumi). Šaltuoju sezonu nuomojame su elektrine šildymo krosnele.

NUOMOS KAINA: 50 EUR/para + 0,5 EUR/km atvežimas į vietą (jei reikia). Minimali nuomos trukmė – 3 dienos.  Dėl ilgesnės nuomos sąlygų derinama individualiai. Kaina švenčių dienomis gali skirtis nuo įprastos. Nuomuojame ir atvežame 40 km aplink Vilnių.

Visi nuomojami nameliai ant ratų ir mobilios pirtys yra pagaminti „SoulWood LT“ ir juos galima įsigyti.

PROJEKTAI
SUSISIEKITE
Susisiekite

LT