Įgyvendintas 20 kv m pirties projektas

Gera, kai klientai yra laimingi. Tai yra tai, dėl ko dirbame ir kuriame. Ačiū Vidui Bareikiui už gražius žodžius ir pasitikėjimą. Jo atsiliepimas apie 20 kv m pirtį:

„KAI SVAJONĖ TAMPA REALYBE????

Maždaug prieš metus atvėsus orams su Indre Stonkuviene pradėjome fantazuoti kaip būtų gera turėti savo pirtį. Išklausius gausybės rekomendacijų ir apsvarsčius kelis variantus sukirtome rankomis „SoulWood LT”.

Ir dabar galiu pasakyti, kad tai buvo pats geriausias sprendimas! Aukštas lygis tiek įgyvendinime, tiek bendravime su klientu.
Pradžioje projektas gimė tik kompiuterio ekrane, bet pamažu viskas ėmė virsti realybe. Ir taip po gero pusmečio darbų galime pasidžiaugti savo pirmuoju bendru su Indre nekilnojamuoju turtu. ????

Didžiulis ačiū Algirdui Šimoliūnui ir jo kolegai Vitalijui, kurie ne tik atliko milžinišką ir profesionalų darbą, bet ir buvo labai taktiški, žmogiški, kai reikia padirbantys viršvalandžius (kad spėt iki vaikų šventės atidaryti pirtį) ar atveždavę pakaitinę pirtį ant ratų kol projektas buvo įgyvendinamas.

Pirtis jaukiai įsitaisė sklypo kampe ir per, į sceną specialiai suprojektuotą, panašią terasą susisieja su gyvenamuoju namu.
Pirties namuko plotas 20 kv m ir joje puikiausiai jaučiasi 8-12 žmonių kompanija (jau išbandyta).

Kūrenama malkomis ir viskas suręsta taip tvirtai, kad kaip Vitalis sakė: „Terasoje ant stogo galėtum ir malūnsparnį nuleisti.” (terasa- kitos vasaros projektas)

Kai kas sako, kad pirtis turi būti ne namuose, nes prarandamas malonumas kažkur išvykti bei sunku būti „pirties komendantų” ir po procedūrų tvarkytis. Sutinku, kad išvykos yra šaunu, bet „namų pirtis” yra visai kas kita. Tai greitas pasišildymas kai tik užsigeidi, vos per valandą gali pasilepinti 60-90 laipsnių malonume. Kartais net 2-3 kartus per savaitę prieš miegą užsukame trumpam poilsiui po dienos darbų. Kas link priežiūros ir „komendanto”- užtrunku vos 10 min su vandens čiurkšle ir šepečiu.

Dar kartą didelis ačiū išskirtiniems ir unikaliems „Soulwood LT” už šiuos estetiškus ir harmoningus 20 kvadratinių metrų. ????????????‍????️”

20 kv m pirties projektas: PLAČIAU>>

Projektas gali būti įgyvendintas kaip namas: PLAČIAU>>

Nuotraukos: Vismantė Ruzgaitė

LT